Ahoj, jak už jsi se mohl dozvědět, ocitl jsi se na webových stránkách....(překvapivě ;)) Nejprve - o čem tyto stránky vůbec jsou? Nebudu se ti nijak představovat, jelikož tě to stějně asi moc nezajímá, pokud ano, vše najdeš v rubrice O nás. Fajn, a teď už k věci. Já a moje kamarádka jsme knihomolové a rozhodli jsme se s vámi podělit o naše zkušenosti získané z jiných životů. Tento blog či web (říkej tomu, jak chceš) se tedy bude zabývat především knihami. A co od nás tedy vlastně čekat? Chceme sem dávat i různé programy, ale pěkně popořádku. Těď jsi zřejmě tak zmatený (stejně jako já) a nevíš, co máš od tohoto blogu čekat, nebo tě mé žvatlání tak unudilo k smrti, že jsi to jsem ani nedočetl a rychle jsi se vrátil na facebook či jiné sociální stránky - a pokud jsi to ještě neučinil, tak zřejmě činíš právě teď! :D Mějte prosím pochopení blogeřoví machři, já i moje kamarádka jsme začátečnice, takže nás hned nekřižujte. Bude me sem tedy dávat recenze, knižní novinky, fotografie našich knihovniček, různé akce a samozřejmě i nějaké ty soutěže a hry. Doufáme, že seženeme alespoň pás věrných čtenářů, kterým se náš blog bude líbit. Pokud budete mít nějaké dotazy, otázky nebo cokoliv jiného, můžete nám napsat na maily nebo na do chatu na facebooku (naše facebooky naleznete v O nás). Doufáme, že se vám tu bude líbit.

Legenda:

  • MSCH = Měsíční shrnutí a chvástačka
  • DK = Databáze knih                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Pokud nás budete chtít sledovat, níže najdete formulář k vyplnění na zasílání novinek. Za každého pravidelného čtenáře budeme rády. Děkujeme.

                                                                                                                                                                                                  Vaše _Myška_ a Kate

Program

Další Program :)

Nedovoluju si oponovat Myšce... :) Takže program tu máte napsaný a já se budu snažit ho dodržovat, i když někdy to bude opravdu obtížné. Kdybych se zpozdila, tak se vám fakt omlouvám, ale většinou to tu bude hned druhý den...:) Vaše Kate 
Celý článek

A máme tu program!

Konečně je tu ten program (alespoň za mě :DD). Věci, které musíme dělat obě dvě: Po každé přečtené knize - Recenze Po každém balíčku - Unboxing První týden v měsíci - Měsíční shrnutí a chvástačka za uplynulý měsíc Každý čtvrtek - VS. Každý první pátek v měsíci - zadání slov na povídky, každý...
Celý článek

Přihlásit se k odběru

Přihlaste se k odběru novinek: